Chyba śmiało można powiedzieć, że tytuł Interkontynentalny jest mistrzostwem, wokół którego dzieje się teraz najwięcej. Seth Rollins zdobył tytuł podczas WrestleManii 34 pokonując Finna Balora i The Miza. Od tego czasu dostaliśmy obronę przeciwko Mizowi podczas Backlash, a tydzień przed tym w Fatal 4-Way Ladder Matchu. I właśnie w ten sposób Seth Rollinsa stał się jednym z najlepszych obecnych mistrzów.

Tydzień temu na Open Challenge odpowiedział Mojo Rawley i nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że to była jego jedna z najlepszych walk. Jednak Seth Rollins na tym nie poprzestaje i już na najbliższym Monday Night Raw zobaczymy kolejny pojedynek. Mistrz z pomocą Social Mediów ogłosił poszukiwania pretendenta, na które odpowiedział nikt inny jak Kevin Owens! I właśnie teraz oficjalna strona WWE potwierdziła, że ujrzymy ten pojedynek na Raw w Londynie.

Jednak już pojawiły się w internecie głosy sprzeciwu, ponieważ Kevin Owens obecnie nie zasługuje na miano pretendenta. Przegrał on swoją walkę na WrestleManii, przegrał podczas Backlash i na ostatnim Raw nie zakwalifikował się do Money In The Bank Ladder Matchu. Jednak jeśli to wszystko odstawimy na bok, to z pewnością już podczas najbliższego Raw ujrzymy świetny pojedynek o jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w WWE!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany