NewsRAWWWE

Walka o Universal i Raw Women`s Championship zapowiedziana na Extreme Rules!

Obecnie w WWE panuje okres chaosu, ponieważ gale, które kiedyś dzielił prawie miesiąc, odbywają się teraz co 2-3 tygodnie. Sytuacja z Super Show Down, Stomping Grounds i Extreme Rules pokazuje to wprost idealnie. Jesteśmy po pierwszym Raw po Stomping Grounds i już poznaliśmy kilka pojedynków na kolejną galę PPV. Ta za niecałe 3 tygodnie, więc czasu nie ma zbyt wiele.

W Main Evencie Stomping Grounds zobaczyliśmy walkę o Universal Championship, gdzie to mistrz Seth Rollins bronił mistrzostwo przeciwko Baronowi Corbinowi. Sędzią specjalnym tego pojedynku była Lecay Evans z wyboru pretendenta. Jak można było się domyślić, wszystko obróciło się przeciwko Rollinsowi. Jednak jemu na pomoc przybiegła obecna mistrzyni kobiet Raw Becky Lynch, która jest partnerką Setha w prywatnym życiu. Dzięki niej Rollins obronił mistrzostwo, jednak wszyscy wiedzieliśmy, że to dopiero początek rywalizacji tej czwórki.

Monday Night Raw otworzyła wcześniej wspomniana para, czyli Universal Champion Seth Rollins i Raw Women`s Champion Becky Lynch. Szybko jednak przerwali im Lecay Evans i Baron Corbin, którzy zapowiedzieli, że na Extreme Rules odbędzie się Mixed Tag Team Match z dodatkową stypulacją Winners Take All. Oznacza to, że jeśli Corbin przypnie Rollinsa, to on zostaje mistrzem Universal, a Evans mistrzynią kobiet Raw. I w drugą stronę działa to tak samo. Walka ta była prawie pewna jeszcze przed Raw, ponieważ w internecie pojawiły się informacje o tym, że WWE chce wykorzystać związek Rollinsa i Lynch tak samo, jak kiedyś wykorzystywali związek Nikki Belli i Johna Ceny.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments