Podczas NXT Takeover: New Orleans odbył się Triple Threat Tag Team Match o tytuły mistrzowskie Tag Team. Brali w nim udział: Authors of Pain, Pete Dunne i Roderick Strong oraz broniący tych pasów, reprezentanci Undisputed Ery Adam Cole i Kyle O’Reilly. Ostatecznie wszyscy fani doznali ogromnego szoku, gdyż przy próbie przypięcia przez mistrza WWE United Kingdom, jego Tag Team partner Roderick Strong przerwał pin, by następnie przyczynić się do zwycięstwa byłych mistrzów Ring Of Honor. Jednocześnie tym czynem dołączył do stajni, do której mógł dojść już kilka miesięcy temu.

Przez to szokujące zdarzenie byliśmy w stu procentach pewni, że w najbliższym czasie będziemy świadkami wielkiej rywalizacji Pete’a Dunne’a, wspartego przez jego przyjaciół ze sceny brytyjskiej Moustache Mountain (Tylera Bate’a i Trenta Sevena), z The Undisputed Erą. Mogliśmy tylko spekulować, kiedy ten wielce wyczekiwany Six-Man Tag Team Match się odbędzie. Przed chwilą WWE oficjalnie zapowiedziało, że podczas pierwszego z dwóch dni turnieju nazwanego WWE United Kingdom Championship Tournament zobaczymy absolutny Dream Match, jakim jest oczywiście pojedynek The Undisputed Ery z British Strong Style.

Oczywiście Bobby Fish jest kontuzjowany i do tego czasu nie ma szans, by mógł się wykurować, więc jego miejsce w drużynie Heelów zajmie Roderick Strong. Zdecydowanie jest na co czekać. Oprócz tego wiemy też, że podczas pierwszego dnia odbędzie się turniej, który wyłoni pretendenta do tytułu mistrzowskiego Dunne’a podczas dnia drugiego. Wtedy też będziemy świadkami trzech innych obron pasów mistrzowskich: North American, Women’s oraz Tag Team.

WWE United Kingdom Championship Tournament odbędzie się w dniach 18 i 19 czerwca w Royal Albert Hall w Londynie.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany