Dzisiejszej nocy otrzymaliśmy sporo informacji, jeśli chodzi o nadchodzące Elimination Chamber Matche. 

W zeszłym tygodniu poznaliśmy pierwszą trójkę zawodników, którzy na wczorajszym RAW walczyli o to, kto będzie wchodził jako ostatni w komorze eliminacji. Przed tym jednak czekały na nas jeszcze dwie walki eliminacyjne. Już w pierwszej walce na czerwonej tygodniówce Roman Reigns pokonał Braya Wyatta. WWE Intercontinental Champion The Miz drugi rok z rzędu weźmie udział w Elimination Chamber Matchu –  Pokonać on musiał Apollo Crewsa, co oczywiście uczynił bez większych problemów. 

Wracając do walki, o której wspominaliśmy na początku – W walce wieczoru zmierzyli się Elias, John Cena oraz Braun Strowman. Walkę dzięki swojemu sprytowi wygrał Elias, dlatego też 25 Lutego wejdzie on do pojedynku jako ostatni, co może dobrze wykorzystać.

Odnośnie kobiecego Elimination Chamber Matchu przeczytać można klikając tutaj

 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany