BREAKING NEWS

Ważna decyzja Daniela Bryana!

W Main Evencie SmackDown Live nie zobaczyliśmy pojedynku, a segment, który miał przedstawić nam konsekwencje czynów Samiego Zayna i Kevina Owensa. Na ring wyszedł Daniel Bryan, a tuż po nim pretendenci do tytułu WWE z FastLane. GM SmackDown Live wspomniał o tym, że jego znajomość z „El Generico” i „Kevinem Steenem” trwa już 15 lat, uważa on ich za jednych z najlepszych wrestlerów w historii. Lecz dodał on, że ich zachowanie z poprzedniego tygodnia jest niedopuszczalne i w ogóle go nie rozumie, ponieważ stało się to czego chcieli. Dostali pojedynek przeciwko sobie na Największej ze Scen oraz Shane McMahon odszedł ze SmackDown Live. 

Niestety na tym się nie skończyło. Bryan zapowiedział, że dwójka przyjaciół poniesie konsekwencje i będą one srogie. Zaczął opowiadać o tym, że WWE zwolniło go 2 razy i każde z tych zwolnień odmieniło go na lepsze. Chwilę później ich zwolnił. Po segmencie cała trójka uścisnęła sobie dłonie i gdy już wszyscy myśleli, że to koniec, Owens zaatakował Bryana. W beat-downie wspomógł go Zayn. Mimo przewagi liczebnej, Daniel nie pozostał kanadyjczykom dłużny i zaczął zadawać im bolesne ciosy. Po kilku drop kickach w narożnikach, GM niebieskiej tygodniówki zaczął wykonywać na parze przyjaciół swoje ikoniczne „YES! Kicks”, niestety po chwili jego akcje zostały skontrowane i po krótkim assaulcie, Kevin Owens wykonał na Danielu Bryanie Powerbomb o krawędź ringu. Na miejscu zdarzenia od razu znaleźli się medycy z noszami i wyporwadzili byłego mistrza WWE z areny.

Co dalej z Samim Zaynem i Kevinem Owensem? Czy Daniel Bryan zawalczy na WrestleManii? O tym możecie usłyszeć już dziś o 20:00 na naszym kanale YouTube podczas Live’a Podsumowującego SmackDown Live.

 

 

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE i kilku popularnych federacji niezależnych. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

KOMENTARZE

*

*