Wszystko wskazuje na to, że już niedługo umierająca dywizja Cruiserweight zaopatrzy się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Pro Wrestling Noah i NXT. Mowa oczywiście o „Japanese Sensation” Hideo Itami. Podczas ostatniego epizodu 205 Live został zapowiedziany jego debiut z dopiskiem „Coming Soon„. Oby nie skończyło się jak z Emmaliną!

Hideo Itami zadebiutował w NXT z wielkim szumem, zdobywając natychmiastowo serca fanów niepowiązanych z Japońskim Wrestlingiem. Jeszcze jako „KENTA” walczył w takich federacjach, jak All Japan Pro Wrestling czy z której najbardziej jest rozpoznawalny, czyli Pro Wrestling Noah. W tej ostatniej spędził aż 14 lat, stając się jednym z najbardziej docenianych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników na świecie. Przed NXT zaliczył jeszcze Ring of Honor, gdzie stoczył pamiętną rywalizację z obecnym generalnym menadżerem SmackDown Live Danielem Bryanem, znanym wtedy jako Bryan Danielson.

NXT jego droga nie wyglądała już tak gładko. Po sensacyjnym debiucie i szybkiej wspinaczce po NXT Championship zaliczył kilka kontuzji, które spowodowały trwające kilkanaście miesięcy przerwy. Po nieudanej walce z Bobbym Roodem o NXT Championship podczas NXT Takeover: Chicago przeszedł heel turn i od tego momentu Hideo tuła się po kątach NXT.

Nie wiemy, w jakiej postaci zadebiutuje Hideo Itami. Czy będzie on babyfacem, czy monsterheelem dowiemy się dopiero podczas zapowiadanego debiutu. Możemy się jednak spodziewać, że to właśnie on będzie kolejnym pretendentem do tytułu Cruiserweight, w którego posiadaniu znajduje się obecnie Enzo Amore.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany