NewsRAW

Wielka walka kobiet zapowiedziana na Fastlane!

Po zeszłotygodniowych wydarzeniach z udziałem Rondy Rousey pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, co dalej z mistrzostwem kobiet na RAW. Teoretycznie Ronda oddała swój tytuł, więc nie mamy mistrzyni i to też było jednym z głównych tematów podczas dzisiejszego odcinka Monday Night RAW.

W pewnym momencie Stephanie McMahon ogłosiła, że w związku z niedawną decyzją Rousey, ta nie jest już mistrzynią. Jednocześnie oficjalnie znosi zawieszenie Becky Lynch i ogłasza, że na Fastlane poznamy nową mistrzynię kobiet. Starcie odbędzie się pomiędzy Charlotte Flair a Becky Lynch, co było bardzo ciekawym rozwiązaniem, o którym w ogóle się nie mówiło w ostatnich tygodniach.

Na koniec Monday Night RAW miał miejsce segment, podczas którego Becky miała podpisać pismo, że WWE nie bierze odpowiedzialności za ewentualne pogłębienie kontuzji kolana. Tym samym potwierdzonym było jej starcie z Flairówną. Jednakże po tym doszło do czegoś, co kompletnie zmieniło wygląd walki na Fastlane. Mianowicie do ringu przyszła zbulwersowana Ronda Rousey, która od razu ruszyła na Stephanie z pretensjami, że tak naprawdę to on nigdy nie zwakatowała swojego tytułu i chciał, by Lynch została dodana do walki na Wrestlemanii, a nie by Rousey została od niej odsunięta.

Ostatecznie Ronda odzyskała swoje mistrzostwo, a McMahon ogłosiła, że na Fastlane nadal dojdzie do pojedynku pomiędzy Becky a Charlotte, jednak z inną stypulacją. Ta jest taka, że jeśli Lynch pokona swoją rywalkę, walka o mistrzostwo kobiet RAW na Wrestlemanii będzie Triple Threat Matchem. Segment nie zakończył się jednak pokojowo, gdyż Ronda postanowiła zniszczyć obie swoje rywalki, a w szczególności Irlandkę, która m.in. przyjęła bardzo nieprzyjemnie wyglądające kolano. Charlotte nie skończyła tak źle, gdyż szybko uciekła z ringu i obserwowała resztę bijatyki z bezpiecznego dystansu.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments