BREAKING NEWS

Wielka zmiana w Main Evencie Fast Lane!

Podczas wczorajszego SmackDown Live odbył się pojedynek o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE na Fast Lane. O tę szansę zawalczyli Kevin Owens i Sami Zayn, jednak walka zakończyła się podwójną dyskwalifikacją, gdy AJ Styles zaatakował Kanadyjczyków. Po starciu na rampie pojawił się Generalny Menadżer SD Daniel Bryan, który ogłosił, że na Fast Lane odbędzie się Triple Threat Match o mistrzostwo WWE.

Jednakże wcześniej podczas tej tygodniówki ogłoszono, że za tydzień odbędzie się pojedynek Barona Corbina z powracającym Dolphem Zigglerem. Wydawało się, że będzie to kolejne starcie bez większej, głębszej historii, jednak przed chwilą Shane McMahon za pośrednictwem twittera ogłosił, że chce zrobić Main Event Fast Lane jeszcze bardziej fascynujący. Tak więc wcześniej wspomniana walka Zigglera z Corbinem wyłoni trzeciego pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE i zrobi z Main Eventu Fast Lane Fatal-4 Way Match.

Z pewnością powoduje to, że walka będzie ciekawsza. Czy pokrywa się to z wcześniejszymi plotkami, jakoby na Fast Lane miał się odbyć Fatal-5 Way? Na odpowiedź musimy poczekać do najbliższego SmackDown Live.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*