NewsRAW

Wielka zmiana w składzie męskiego Money in the Bank Ladder Matchu!

Dwa tygodnie temu poznaliśmy pełne składy obydwu Money in the Bank Ladder Matchy, jednak przez to, że były one ogłoszone w tak krótkim odstępie czasowym, mogło się wydawać, że dojdzie jeszcze do jakichś zmian. I tak też się stało podczas dzisiejszego Monday Night RAW. W trakcie niego miały się odbyć dwa pojedynki pomiędzy reprezentantami czerwonej tygodniówki w Ladder Matchu. Ricochet zmierzył się z Baronem Corbinem, ale także miało dojść do walki Brauna Strowmana z Drew McIntyrem.

Ostatecznie tylko pierwsze starcie miało miejsce, a wszystko przez jeden segment z udziałem Shane’a McMahona, Samiego Zayna i właśnie Strowmana. Kanadyjczyk domagał się wycofania giganta z niedzielnego pojedynku i zastąpienia go Zaynem za zeszłotygodniowy atak. Jednakże Shane stwierdził, że Sami musi udowodnić swoją wartość. Były mistrz NXT zaproponował, że jeszcze dzisiaj może zawalczyć z Braunem o miejsce w Money in the Bank Ladder Matchu w Falls Count Anywhere Matchu. Shane i Monster Among Men zgodzili się na to. Problemem jednak był fakt, co dalej z Drew McIntyrem, który na RAW pierwotnie miał walczyć ze Strowmanem.

Szkot pojawił się jednak podczas Main Eventu czerwonej tygodniówki razem z Baronem Corbinem. Pomogli oni Samiemu Zaynowi wygrać pojedynek z Braunem Strowmanem w momencie, kiedy ten już był w krytycznej sytuacji. Po długich męczarniach z gigantem udało się go pokonać, dzięki czemu Zayn zajął miejsce Strowmana w niedzielnym Money in the Bank Ladder Matchu. Po wszystkim jednak Baron zostawił Kanadyjczyka na pastwę Brauna, pokazując, że chodziło im tylko o wyeliminowanie największego rywala.

Aktualna karta gali Money in the Bank:

  • WWE Universal Championship Match: Seth Rollins (c) vs. AJ Styles
  • WWE Championship Match: Kofi Kingston (c) vs. Kevin Owens
  • RAW Women’s Championship Match: Becky Lynch (c) vs. Lacey Evans
  • SmackDown Women’s Championship Match: Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair
  • Men’s Money in the Bank Match: Ricochet vs. Sami Zayn vs. Drew McIntyre vs. Baron Corbin vs. Randy Orton vs. Ali vs. Andrade vs. Finn Balor
  • Women’s Money in the Bank Match: Natalya vs. Dana Brooke vs. Naomi vs. Alexa Bliss vs. Mandy Rose vs. Bayley vs. Ember Moon vs. Carmella
  • Singles Match: Roman Reigns vs. Elias
  • Steel Cage Match: The Miz vs. Shane McMahon
  • United States Championship Match: Samoa Joe (c) vs. Rey Mysterio
  • Cruiserweight Championship Match: Tony Nese (c) vs. Ariya Daivari

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments