BREAKING NEWS

Wielka zmiana w walce Undertakera na Greatest Royal Rumble

Niecałe 2 tygodnie temu WWE zszokowało cały świat wrestlingu, ogłaszając, że na gali The Greatest Royal Rumble wystąpi The Undertaker, a jego rywalem będzie Rusev w Casket matchu. Zaledwie ponad tydzień później otrzymaliśmy równie zaskakującą wiadomość, ponieważ federacja ze Stamford poinformowała nas, że nowym przeciwnikiem Deadmana będzie Chris Jericho.

Po sieci zaczęła krążyć masa plotek, jakoby kariera Bułgara w WWE była skończona, lecz przed chwilą otrzymaliśmy kolejny zwrot akcji. WWE.com ogłosiło, że The Undertaker ostatecznie zmierzy się z Rusevem. Jest to niezaprzeczalnie dziwna sytuacja, ale możliwe, że WWE chce w ten sposób zatrzymać zawodnika przed odejściem, o którym mówi się od jakiegoś czasu.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

KOMENTARZE

*

*