Podczas sobotniej gali NJPW Honor Rising byliśmy świadkami wielkiego powrotu Tag Teamu Kenny’ego Omegi i Koty Ibushiego, pod nazwą Golden Lovers. Podczas pierwszego dnia Honor Rising, walcząc razem z Chasem Owensem przegrali z Codym, Martym Scurllem oraz Hangmanem Pagem. Byli mistrzowie IWGP Jr. Heavyweight Tag Team zrewanżowali się następnego dnia, pokonując dwóch pierwszych członków drużyny Bullet Clubu.

Po walce Kenny Omega powiedział, że Golden Lovers to najlepszy Tag Team w świecie wrestlingu. Oczywiście nie mogło się obejść bez komentarza od Young Bucksów, który po tych słowach od razu pojawili się przy ringu. Potwierdzili oni wczesne spekulacje, jakoby mieli przejść do dywizji Heavyweight Tag Team. Jednocześnie było to ewidentne wyzwanie dla Golden Lovers.

Kwestią czasu było ogłoszenie przez NJPW walki Golden Lovers vs. Young Bucks i doszło do tego kilkanaście minut temu. Oficjalnie te dwie drużyny zmierzą się ze sobą podczas Strong Style Evolved, które odbędzie się 25 marca w Long Beach, California. Będzie to prawdopodobnie ostatni przystanek przed walką Cody vs Kenny Omega, więc z pewnością będziemy świadkami jakiejś interwencji ze strony byłego mistrza ROH World.

Jednocześnie zostało zapowiedziane, że na Strong Style Evolved IWGP United States Champion Jay White w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego zmierzy się z Hangmanem Pagem. Można było się tego spodziewać już po tym, kiedy White pokonał Kenny’ego Omegę, stając się mistrzem.

Oczywiście już wcześniej wiedzieliśmy, że podczas tej gali zobaczymy starcie dwóch wielkich legend swojej kategorii wagowej, gdyż Rey Mysterio zmierzy się z Jushinem „Thunder” Ligerem.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany