ALL ELITE WRESTLINGNews

Wiemy ile potrwa tygodniówka All Elite Wrestling!

Po historycznej gali AEW Double or Nothing przyszedł czas drogi do ALL OUT i wreszcie długo wyczekiwanych tygodniówek. Te mają rozpocząć się na przełomie października i listopada, jednak dotychczas mamy mało informacji na ten temat. Wiemy tylko, że będą one transmitowane na TNT po tym, jak All Elite Wrestling podpisało z tą telewizją wieloletni kontrakt. Dodatkowo przypuszcza się, że będą one pokazywane we wtorek po tym, jak SmackDown Live przejdzie na FOX, a co za tym idzie niebieska tygodniówka będzie transmitowana w piątki.

Kilka małych informacji jednak dowiedzieliśmy się z najnowszego podcastu Stone Colda, gdzie to gościem był obecny właściciel All Elite Wrestling Tony Khan. Większa część rozmowy dotyczyła wielkiego sukcesu, jaki osiągnęła gala AEW Double or Nothing, jednak nie zabrakło kilku informacji, które mogą zaciekawić wielu oczekujących na konkretny produkt od ekipy Khana. Oto najciekawsza część odnośnie przyszłości AEW:

We’ll have specific details soon. It’s a two-hour, live show. I can’t tell you the day of the week or the timeslot. All Out will be our last pay-per-view going into it.”

Ujawnimy konkretne informacje wkrótce. To będzie dwugodzinne live show. Nie mogę powiedzieć nic odnośnie dnia, w którym będzie się to odbywać. All Out będzie naszym ostatnim PPV przed wejściem w tryb tygodniówek.

Tak więc wiele fanów może odetchnąć z ulgą, ponieważ krążyły spekulacje o tym, że tygodniówka od All Elite Wrestling może trwać 3 godziny. Patrząc teraz na Raw i SmackDown łatwo można powiedzieć, ile czasu wystarcza, aby zbudować dobre show bez zbędnych zapychaczy czy 5 reklam podczas jednego pojedynku. Dodatkowo galę będą transmitowane na żywo, co jest wielkim plusem. W tym przypadku AEW nie zderzy się z takimi problemami, jakie mają NXT czy NXT UK. Spoilery w tym przypadku mocno osłabiłyby produkt nowej federacji.

All Out odbędzie się 31 sierpnia w Sears Centre Arena w Chicago. Obecnie zapowiadane są dwie walki: Jon Moxley kontra Kenny Omega i Adam Page kontra Chris Jericho o AEW World Championship.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments