Dwa dni temu WWE ogłosiło sporą zmianę na stanowisku komentatora SmackDown Live. Mowa oczywiście o tym, że John Bradshaw Layfield zaczął się zajmować pracą dla organizacji charytatywnych. Od razu rozpoczęły się spekulacje, kto miałby go zastąpić. Mówiło się o powrocie Mauro Ranallo, który odszedł z tego stanowiska na niebieskiej tygodniówce właśnie przez byłego mistrza WWE.

Ostatecznie przed chwilą poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Mianowicie miejsce JBLa zajmie prawdopodobnie najlepszy komentator obecnie pracujący w WWE, czyli Corey Graves. Jego przejście na SmackDown Live wiąże się też z informacją, że Nigel McGuinness będzie komentował na 205 Live oraz na Main Event. Zostało jednak jeszcze jedno pytanie, kto zastąpi Gravesa na RAW? Czy będzie to Jerry „The King” Lawler, który wystąpił na tydzień temu na czerwonej tygodniówce zamiast Bookera T?

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany