ALL ELITE WRESTLINGNews

Wiemy kiedy odbędzie się walka o AEW World Championship!

Gala All Elite Wrestling Double or Nothing była wielkim sukcesem. Nie tylko pokazała, że poza WWE da się stworzyć niesamowite widowisko, ale także rzuciła rękawice w stronę federacji Vince’a McMahona. Dostaliśmy pełnoprawne show z godzinnym kickoffem, walkami kobiet, walkami tag teamowymi i wieloosobowymi. Jedyne czego zdecydowanie zabrakło to tytułów mistrzowskich. Jednak okazuje się, że na nie nie będziemy musieli czekać nie wiadomo ile.

Podczas wcześniej wspomnianej gali odbył się Casino Battle Royale, który wygrał ostatni zawodnik, czyli Adam „Hangman” Page. Zapewnił on tym samym sobie miano pretendenta do głównego tytułu All Elite Wrestling. Jego przeciwnik został wyłoniony w Main Evencie, gdzie Chris Jericho pokonał Kenny Omegę. Tak więc oficjalnie o tytuł mistrza świata AEW zawalczą Adam Page i Chris Jericho. Co do samego tytułu to jego wygląd zaprezentował nam 2-krotny WWE Hall of Famer Bret Hart. Tytuł prezentuje się niesamowicie, głównie dlatego, że jest odejściem od obecnego standardu tych mistrzostw. Jedyne czego brakuje, to posiadacza owego tytułu.

Wiele osób spekulowało, że walka odbędzie się na najbliższym show AEW Fight for the Fallen 13 lipca. Jednak jak potwierdził sam Chris Jericho w Busted Open Radio, walka ta odbędzie się podczas rocznicy historycznej gali ALL IN 31 sierpnia. Tym razem jednak gala będzie nazywała się ALL OUT i w Main Evencie zobaczymy właśnie walkę o AEW World Championship. Wiele osób niestety narzeka na to, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments