Podczas main eventu Elimination Chamber dowiedzieliśmy się, kto zmierzy się z Brockiem Lesnarem na Wrestlemanii w pojedynku o tytuł Universal. To o czym mówiono od wielu miesięcy, stało się faktem. Roman Reigns zwyciężył w komorze eliminacji i zyskał miano pretendenta do tytułu Bestii. Pojedynek był raczej jednostronny, ponieważ od wejścia Strowmana wszystko się działo wokół niego, a sam zawodnik zaliczył aż 5 eliminacji, co jest nowym rekordem.

Ostatecznie „The monster among men” został przypięty po otrzymaniu dwóch spearów. Pojedynek między Lesnarem i Reignsem będzie prawdopodobnie zamykać Wrestlemanie. Na tę chwilę znamy już dwie główne walki mistrzowskie, choć przy starciu o WWE Championship trzeba jeszcze poczekać na Fastlane, gdzie AJ Styles bronić będzie tytułu w Fatal 5-Wayu! 

Gala Fastlane już 11 Marca! 

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany