RAW

Wiemy z kim zmierzy się Seth Rollins na WrestleManii 35!

Tak samo, jak w przypadku Becky Lynch nie musieliśmy czekać na decyzję zwycięzcy Royal Rumble Matchu mężczyzn. Choć droga Setha Rollinsa do decyzji była o wiele trudniejsza i bardziej bolesna, to i tak wiemy, którego mistrza wybrał.

Czerwoną tygodniówkę RAW otworzył wcześniej wspomniany Seth Rollins, który powiedział, że 24 godziny temu spełnił swoje marzenia z dzieciństwa i teraz bez żadnych przeszkód może wskazać palcem na logo WrestleManii 35. Co jednak do decyzji to kompletnie nie wiedział kogo wybrać, ponieważ zna się z Danielem Bryanem od wielu lat i są przyjaciółmi, a Brock to Brock i walka z nim to droga w jedną stronę. Dlatego Rollins dodał, że nie chce podejmować pochopnej decyzji i ujawni, przeciwko komu zawalczy dopiero wtedy, gdy będzie w 100% pewny. Niestety dla Setha to tak wyglądać nie mogło, ponieważ do ringu wszedł Triple H, który najpierw pogratulował Rollinsowi, a później przekazał wiadomość, że decyzja musi zapaść dziś. I zapadnie ona podczas Main Eventu, gdzie w ringu znajdzie się WWE Champion Daniel Bryan i Universal Champion Brock Lesnar.

Do całości dodana została wymiana zdań pomiędzy Rollinsem i Ambrosem, która zakończyła się pojedynkiem. Sam pojedynek niestety był niesamowicie słaby, a Rollins wygrał, jakby walczył z kompletnym żółtodziobem. Jednak gdy przyszedł czas na decyzję, sprawy nie potoczyły się tak, jak było planowane. Do ringu wszedł Universal Champion Brock Lesnar i Paul Heyman. Paul wygłosił typowe dla siebie promoktóre zostało przerwane przez Setha Rollinsa. The Architect nie marnował chwili i natychmiastowo zaatakował Brocka Lesnara. Wyglądało na to, że nawet zdoła uziemić Bestię, jednak Brock przechwycił Rollinsa i wykonał mu F5. Gdyby tego było mało, dołożył kolejne 5 finisherów i tym obrazkiem zakończyliśmy RAW.

Wyglądało na to, że decyzja nie zapadła, jednak dosłownie chwilę po zakończeniu RAW WWE opublikowało wiadomość, że Seth Rollins zawalczy z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 35 o mistrzostwo Universal. Nie ważne jak, jednak ta walka została potwierdzona i fani wreszcie dostają to, co chcieli. Teraz jednak pytanie brzmi czy Seth Rollins może być tym, który pokona Bestię i odbierze tytuł Universal.

Panowie spotkali się już na WrestleManii 4 lata temu, gdzie w Main Evencie Brock Lesnar bronił mistrzostwo WWE przeciwko Romanowi Reignsowi. Właśnie podczas tej walki wydarzyło się coś, co nigdy nie miało miejsca i nie wiemy, czy kiedykolwiek będzie miało. Seth Rollins zainkasował walizkę Money In The Bank i zdobył WWE Championship po przypięciu Romana. Program pomiędzy nimi był kontynuowany na Raw, jednak nigdy nie doszło do rewanżowej walki. Podczas Battleground walka się rozpoczęła, jednak została przerwana przez powracającego Undertakera, który zaatakował Brocka. Tak więc czy WrestleMania 35 będzie tą, która wreszcie rozstrzygnie pojedynek pomiędzy tą dwójką?

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments