Czas na poddanie ocenie ostatniego PPV od WWE w tym roku. Na papierze Clash of Champions nie wyglądało zbyt ciekawie, wydając się być idealnym przykładem złego, brandowego PPV. W praktyce jednak o wczorajszej gali mówi się raczej w ciepłych słowach, co może wydawać się zaskakujące. 

W karcie znalazły się takie pojedynki jak Fatal Four Way Tag Teamów, Lumberjack Match czy starcie z dwoma sędziami specjalnymi w jednym ringu. Na brak różnorodności nie mogliśmy więc narzekać. Czy jednak obyło się bez momentów wołających o pomstę do nieba? Która walka była najlepsza? Czy jakikolwiek pojedynek ma szansę załapał się w topce najlepszych starć za ten rok w WWE?

Zapraszam do zapoznania się z ostatnim w tym roku WIW Ocenia, jeżeli chodzi o gale WWE.

KICK-OFF

Match #1
Kick-Off Match
Zack Ryder vs. Mojo Rawley ** i 1/4*

Wydawało się, że walka pomiędzy byłymi tag team partnerami może się zakończyć szybkim squashem na korzyść tegorocznego zwycięzcy Andre the Giant Memorial Battle Royal. Panowie jednak dostali kilka minut na zaprezentowanie się w kwadratowym pierścieniu i nie można powiedzieć, że ten czas był całkowicie stracony. Co prawda do Mojo można mieć jednak nieco pretensji. Jego ofensywa była bardzo prosta, czasami nawet nie przypominająca ruchu wrestlingowego. Z kolei Ryder nie został całkowicie zdominowany, miał swój przebłysk. 

Wynik jednak był do przewidzenia przez wszystkich. Wracając do Mojo, to jego theme song pozostawia wiele do życzenia, nie brzmi tak, jakby na ring zmierzała przyszła gwiazda WWE. Na ten moment było nieźle jak na Kick-Off, jednak nie można pozbyć się wrażenia, że sporo walk na tygodniówkach jest znacznie lepszych.

Winner: Mojo Rawley (06:55)

 

 

 

Oceny walk z głównej karty znajdują sie na następnej stronie


1 2

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany