Survivor Series promowane było jako rywalizacja pomiędzy RAW i SmackDown. Karta składała się z walk, w których zawodnicy z czerwonego brandu walczyli z „niebieskimi”. Wszystko to było jeszcze bardziej podkręcane przez WWE, które pokazywało często aktualny stan rywalizacji RAW vs. SD. Czuliśmy więc podświadomie, że wszystko to doprowadzi do remisu przed walką wieczoru, która wyłoni zwycięski brand.

Jak jednak prezentował się ten koncept w trakcie samego show? Czy wizja powtórzenia tego za rok, byłaby dobra? Zapraszam więc do zapoznania się z opinią na temat WWE Survivor Series 2017 w ramach serii WIW Ocenia.

Pierwsza strona -> Oceny i opinia starć z Kick-Offu

Druga strona -> Oceny i opinia starć z głównej karty


Match #1
Singles Match
Matt Hardy vs. Elias * i 3/4*

Walka bez historii. Odbyła się i to tyle. Nie było tam żadnych błędów, a sam Elias zaprezentował się z dobrej strony, jednak nie obchodziło to widzów na arenie oraz fanów oglądających Pre-Show. Do zapomnienia od razu po kończącym pinie. Elias zbiera kolejne zwycięstwo i nic więcej.

Winner: Elias (09:15)


Match #2
WWE Cruiserweight Championship
Singles Match

Enzo Amore (c) vs. Kalisto* i 3/4*

Zbotchowane wejście Kalisto nie za dobrze nastawiało na tę walkę. Poprzednie starcie tych dwóch na WWE TLC dostało ode mnie identyczną ocenę. Wydaje się, że Enzo nie jest w stanie przeskoczyć w swojej solowej karierze pewnego poziomu. Nie można powiedzieć, że Amore jest dobrym wrestlerem, biorąc pod uwagę fakt, że jest to tylko walka z Kalisto o pas Cruiserweight. 

Cała sekwencja starcia na apronie była dość wymyślna i średnio poprowadzona. Może wystarczy czasami postawić na prostsze środki?

Winner: Enzo Amore (08:45)


Match #3
Tag Team Match
Kevin Owens & Sami Zayn vs. Breezango (Fandango & Tyler Breeze) – ** i 1/2*

To, że ten Tag Team Match jest karą dla Owensa i Zayna, było wyczuwalne na kilometr. Sam przebieg walki wskazywał na to, że Kanadyjczycy muszą odpokutować w ten sposób za swoje ostatnie wybryki.

Breezango pomimo dość krótkiego pojedynku zdołało wykonać naprawdę mnóstwo akcji przeciw swoim rywalom i momentami widać było ich dominację.

Było to oczywiście najlepsze starcie poprzedzające PPV, będąc jednocześnie jedynym na przyzwoitym poziomie. 

Winners: Kevin Owens & Sami Zayn (07:45)

1 2

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany