Jak wszyscy dobrze wiemy, w ostatnim czasie w szatni RAW panuje wirus świnki. W poprzedni piątek pojawiły się informacje, że federacja postanowiła zbadać zawodników z czerwonego brandu. Jak się okazało zainfekowani byli Roman Reigns, Bray Wyatt oraz brat byłego członka Nexus – Bo Dallas. Pierwsza dwójka została wycofana z tego powodu z gali TLC, co z pewnością zasmuciło sporą część fanów wwe.

Nie mogliśmy być pewni, kiedy wyżej wymieniona trójka powróci do telewizji, gdyż wirus świnki potrzebuje od kilku dni do tygodnia, by mógł zaniknąć. Jednakże jeśli chodzi o powrót do pełnej sprawności w ringu nikt nie wie, ile to może potrwać. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio powiedział, że Roman Reigns odbędzie kolejne badania za tydzień w poniedziałek. Jednak nadal nic nie wiadomo, co z pozostałą dwójką, więc na dalsze informacje musimy jeszcze poczekać.

Natomiast co do reszty szatni, lekarze dopilnowali, by infekcja się nie rozprzestrzeniała, dając leki wrestlerom. Mianowicie WWE nadal boi się, że więcej zawodników może mieć kontakt z wirusem.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany