News

WWE nie rozwiązało kontraktu na prośbę Luke`a Harpera!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że Luke Harper poprosił WWE o rozwiązanie obecnego kontraktu. Sam zainteresowany odejściem opublikował komunikat na swoich social mediach, gdzie dziękuje federacji za wspaniały czas i możliwości, które dostał od WWE w czasie swojej pracy dla nich. Dodatkowo podziękował fanom, którzy wspierali go przez ostatnie lata i cały czas chcieli, aby osiągnął on sukces. Cała sprawa wyglądała na zakończoną, jednak WWE niestety postanowiło inaczej.

Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter napisał, że federacja odrzuciła propozycję Harpera na przedwczesne rozwiązanie kontraktu. Dodatkowo jego obecny kontrakt został przedłużony z powodu niedawnej kontuzji zawodnika. Jego obecny kontrakt miał wygasnąć około listopada, jednak WWE dodało do tego jeszcze 6 miesięcy, które Luke był nieobecny z powodu kontuzji. Tak więc wygląda na to, że federacja postanowiła zatrzymywać swoje gwiazdy za wszelką cenę, nawet z pomocą tak brudnych i przykrych zagrywek.

Tajemnicą nie jest, że federacja All Elite Wrestling od razu zainteresowałaby się Harperem. Przez wielu uważany on jest za jedną z najbardziej poszkodowanych gwiazd obecnie w federacji, ponieważ jego umiejętności spokojnie mogą sprawić, że byłby main eventerem. Dominik Dijakovic kontra Harper z tegorocznego WWE Worlds Collide jest świetnym przykładem na to, że jest on niesamowicie utalentowaną gwiazdą.

Kontrowersyjna decyzja WWE odbije się echem wśród widzów i fanów, jednak nie zmieni to faktu, że Harper zostanie „uwięziony w WWE” przez prawie rok. Sytuacja może przypominać sytuację Neville’a, który po prostu odmówił jakichkolwiek rozmów z federacją, będąc pod jej kontraktem. Ostatecznie został zwolniony, jednak ile czasu zostało zmarnowane. Miejmy nadzieję, że Luke w jakiś sposób rozwiąże tę sytuację, bo jeśli nie, to jest po prostu przykra sprawa.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments