Każdego roku oczy fanów wrestlingu są skupione na kolejnych edycjach gier z WWE Universe. W poprzednim roku niestety gra nie dotrzymała wymaganiom fanów, co spotkało się z wielką falą złych opinii. Miejmy nadzieję, że w tym roku studio 2K i WWE postawią na jakość i zróżnicowaną rozgrywkę. Ludzie tęsknią za czasami edycji „SmackDown vs. Raw„, gdzie możliwości gracza były kompletnie nieograniczone. W najnowszych odsłonach gra skupia się na karierze zawodnika, który rozpoczyna swoją przygodę od Performance Center i kończy na Main Evencie WrestleManii.

W tym roku ponownie dostaniemy kolejną odsłonę, która bez zaskoczenia nazywać się będzie „WWE 2K19„. Oficjalne konto na Twitterze WWE potwierdziło prace nad grą, jednak nie dostaliśmy żadnych informacji na temat produkcji. Wkrótce powinny zacząć pojawiać się pierwsze informacje, które oczywiście znajdziecie dokładnie podsumowane u nas na stronie.

Poniżej oficjalny Twitt od WWE w sprawie 2K19:

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany