Trwające obecnie nagrania z NXT przynoszą nam wiele ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest powrót do turnieju, który odbył się już dwukrotnie w żółtym rosterze.

Mowa oczywiście o Dusty Rhodes Tag Team Classic. Cały turniej oczywiście został nazwany w hołdzie The American Dreama i w historii NXT odbył się już dwukrotnie. Na dany moment nie wiemy, ile drużyn weźmie udział w całym turnieju, jednak wiemy, że finał odbędzie się podczas NXT Takeover: New Orleans. Tak więc w weekend WrestleManii dostaniemy dwa finały trwających obecnie turniejów. Jednym z nich jest turniej o Cruiserweight Championship, a drugi wspomniany przed chwilą Dusty Rhodes Tag Team Classic.

W poprzednich dwóch edycjach nie zabrakło emocji. Pierwszą odsłonę wygrał Tag Team Samoa Joe i Finn Balor, a drugą odsłonę Authors of Pain. Na dany moment w NXT jest kilka Tag Teamów, które mogą powalczyć o zwycięstwo, jednak już teraz można śmiało stwierdzić, że największe szanse mają War Machine. Podpisali oni całkiem niedawno kontrakt i są jednym z najbardziej rozpoznawalnych Tag Teamów na świecie.

Turniej rozpocząć się ma już na najbliższych nagraniach. Jak pojawi się więcej informacji, natychmiastowo poinformujemy Was o tym!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany