Za nami już połowa lutego, a to chyba najwyższa pora, aby zamknąć temat podsumowań 2017 roku. Redaktorzy WIW kilka tygodni temu skompletowali swoje listy najlepszych 20 pojedynków roku. Warto zaznaczyć, że tym zestawieniom towarzyszyła punktacja. Za pierwsze miejsce 20 punktów i następnie im dalsze miejsce, tym o jeden punkt mniej. Po zsumowaniu wszystkich list, a było ich aż siedem, możemy śmiało przedstawić listę najlepszych walk roku.

Gusta naszych redaktorów są co prawda różne, jednak suma punktów nie może być przypadkowa. Stąd też w czołówce raczej nie będzie większych zaskoczeń. Mogą się one pojawić za to na miejscach nieco niżej, ponieważ niektóre starcia dzieliło naprawdę niewiele. 

Czy to był dobry rok dla WWE pod względem poziomu ringowego? Bywały lepsze. Nie mniej jednak każda z walk, która znalazła się na liście, jest godna polecenia. A co z tymi, którym niewiele zabrakło? Poniżej lista czterech starć, które niemal znalazły się na liście:

NXT TakeOver: Chicago
NXT Championship
Bobby Roode (c) vs. Hideo Itami

WWE Survivor Series
The Shield vs. The New Day

WWE Battleground
WWE SmackDown Tag Team Championship
The Usos (c) vs. The New Day

WWE RAW 11/12/17
WWE Intercontinental Championship
Roman Reigns (c) vs. Cesaro

1 2 3

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany