NewsRAWWWE

Wyciekła tożsamość sędziego specjalnego w walce na Stomping Grounds!

Ostatnie tygodnie dla federacji WWE nie są zbyt dobre. Gala w Arabii Saudyjskiej zamiast 60 tysięcy osób uzbierała zaledwie 20 tysięcy, RAW i SmackDown znowu sięgają rekordów najgorszej oglądalności, a biletów na Stomping Grounds jest jeszcze prawie połowa. Nie ma co się dziwić, ostatnie miesiące pokazują tylko, jak WWE bezmyślnie prowadzi swój produkt. Następne PPV jest tego przykładem, gdzie większość walk to rewanże za Super ShowDown. Jednak federacja próbuje coś zmienić i trzyma w niepewności jedną z rzeczy, która jest dość kluczowa dla tego show.

Mówimy oczywiście o walce o tytuł Universal pomiędzy obecnym mistrzem Sethem Rollinsem a pretendentem Baronem Corbinem. Walka ta nie ma stypulacji, jednak tą niewiadomą jest sędzia specjalny. Według storyline’u sędziego ma wybrać sam Baron Corbin po tym, jak przegrał przez niekompetencję sędziego na gali w Arabii Saudyjskiej. Przez ostatnie dwie tygodniówki próbował to zrobić, jednak każda osoba, która z nim rozmawiała, nie kończyła najlepiej. Seth Rollins za cel wybrał sobie częstowanie krzesłem każdy potencjalny wybór Corbina. EC3, Eric Young, Elias to tylko przykłady tych osób, które zostały niemile potraktowane przez obecnego mistrz Universal.

Tak więc dwa dni przed galą dalej nie znamy sędziego, jednak jak to bywa, Instagram WWE niechcący opublikował pewną grafikę, którą po chwili usunął. Dotyczyła ona właśnie walki o ten tytuł, gdzie jako sędzia specjalny ukazany był… a raczej ukazana Lacey Evans! Jest to niezwykle dziwna decyzja, jednak jak się temu przyjrzeć da się znaleźć jakiś sens. Tego samego dnia podczas Stomping Grounds Evans walczy o RAW Women`s Championship przeciwko Becky Lynch, czyli aktualnej partnerce życiowej Setha Rollinsa. WWE zaczęło wszędzie wykorzystywać ich związek, więc i tutaj nie wygląda to aż tak niezrozumiale. Lacey może przegrać swój pojedynek i spróbować zemścić się właśnie na chłopaku Becky, czyli na Rollinsie. Oczywiście trzeba ten przeciek traktować z przymrużeniem oka, ponieważ nie wiemy, czy federacja nie zrobiła tego specjalnie. Jednak długo czekać nie musimy, ponieważ Stomping Grounds już za dwa dni.

Galę PPV Stomping Grounds możecie obejrzeć na WWE Network, jak i na naszej stronie. Kickoff rozpoczyna się o godzinie 00:00, a główna gala o 01:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".

Comment here

0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments