BREAKING NEWS

Kto zakończył WrestleManię jako mistrz Universal?

Walka Roman Reigns vs. Brock Lesnar o mistrzostwo Universal, wiedzieliśmy już od dawna, że najprawdopodobniej, pomimo różnych plotek, to ona zamknie WrestleManie 34. Tak też się stało. Bestia i Big Dog spotkali się w starciu, którego zdecydowanym faworytem był pretendent. Brock według wielu źródeł informacji miał opuścić federację po dzisiejszej gali. Jego kontrakt bowiem na przestrzeni dni wygasa i absolutnie nikt nie brał pod uwagę sukcesywnej obrony tytułu przez Lesnara.

Starcie było dość podobne stylistycznie do ich pierwszej potyczki podczas WrestleManii 31. Byliśmy świadkami dość intensywnej wymiany finisherów i kilkukrotnie można było uwierzyć, że widzimy już zakończenie walki.

Finalnie doszło do nie lada sensacji, ponieważ Brock Lesnar pokonał Romana Reignsa po F5. Wcześniej wykonał już kilka swoich finisherów, jednak za każdym razem Big Dog był w stanie podnieść bark przed trzecim uderzeniem sędziego w matę.

Rezultat ostatniej walki stawia nas w ciekawej sytuacji, ponieważ naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co może się wydarzyć w następnych dniach i tygodniach. Tym bardziej oczekujemy więc dzisiejszego RAW.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*