Podczas turnieju o zwakatowane mistrzostwo Cruiserweight w tej dywizji zadebiutował Buddy Murphy. Były mistrz NXT Tag Team dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z późniejszym finalistą Mustafą Alim. Buddy miał się zmierzyć z Cedriciem Alexandrem podczas Greatest Royal Rumble, jednak zostało to odwołane przez to, że Murphy nie przeszedł pomyślnie oficjalnego ważenia, gdyż wtedy waga wskazywała 207,5 funta.

Oczywiście kwestią czasu było ogłoszenie przez Drake’a Mavericka „kolejnej” szansy dla tego zawodnika. Ten podczas wczorajszego odcinka 205 Live zmierzył się z Mustafą Alim w ramach rewanżu za ich pojedynek podczas turnieju o mistrzostwo Cruiserweight. Po bardzo zaciętym starciu Buddy Murphy pokonał byłego pretendenta do tytułu, pokazując, że zasługuje na walkę z Cedriciem w najbliższym czasie.

Na oficjalnym kanale youtube WWE Drake Maverick ogłosił, że 29 maja, czyli za trzy tygodnie podczas 205 Live Buddy Murphy doczeka się swojej szansy i zmierzy się z Cedriciem Alexandrem o mistrzostwo Cruiserweight.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany