Po The Greatest nie zwalniamy tempa, ponieważ tuż za zakrętem czeka na nas Backlash. Śledząc wydarzenia z tygodniówek, można odnieść wrażenie, że gala jest traktowana bardzo poważnie. Jednym z powodów, może być to, że to pierwsze PPV od dawna (spoza wielkiej czwórki), gdzie zawodnicy obu brandów będą walczyć na tym samym show. Zeszłoroczną galę pamiętany głównie z jednego powodu, a jest nim zdobycie mistrzostwa WWE przez Jindera Mahala.

A jak w tym roku prezentuje się karta Backlash? Odmieniony Shinsuke Nakamura spróbuje zdobyć upragnione mistrzostwo WWE i, jak już się przekonaliśmy, posunie się on do absolutnie wszystkiego, aby osiągnąć swój cel. W najważniejszej walce z rosteru RAW Roman Reigns w końcu dostanie szansę na dopadniecie Samoa Joe, który niedawno dołączył do niebieskiego brandu. W walkach o tytuły midcardowe Seth Rollins będzie bronił mistrzostwa IC przeciwko byłemu mistrzowi, The Mizowi, a świeżo upieczony mistrz US Jeff Hardy podejmie Randy’ego Ortona. Nowa mistrzyni SmackDown, Carmella, będzie musiała stawić czoła Charlotte Flair, a Nia Jax po raz kolejny dostanie szansę odegrania się na swojej byłej najlepszej przyjaciółce, Alexie Bliss. Daniel Bryan, jak za najlepszych lat będzie musiał udowodnić, że rozmiar nie ma znaczenia i nawet Big Cass musi się z nim liczyć.

Jak wyglądały wszystkie rywalizacje na tygodniówkach i kto według naszej redakcji jest faworytem w każdej z tych walk? Tego dowiecie się, czytając zapowiedź Backlash!

1 2

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany