Przyszedł czas na ostatnią galę PPV w roku 2017. Byliśmy już przyzwyczajeni do tego, że w grudniu widzimy TLC albo tak, jak 12 miesięcy temu Roadblock: End of the Line. Jednak tym razem WWE postanowiło zmienić tę tradycję i już za kilka godzin będziemy świadkami Clash of Champions, które rok temu powróciło do kalendarza gal PPV, zastępując Night of Champions.

Niestety sama gala zapowiada się strasznie przeciętnie, a to, że jedyną porządną podbudowę widzimy tak naprawdę tylko w Tag Team Matchu, jest bardzo przygnębiające. O tym jednak trochę później, gdyż jesteśmy tutaj, by opowiedzieć o każdym pojedynku, jaki znalazł się w karcie gali.

Przed nami również walka, która może zdecydować o tym, jak będzie wyglądać poziom SmackDown Live przez najbliższe tygodnie, a może nawet miesiące. Mowa oczywiście o rewanżu Jindera Mahala z AJ Stylesem, gdzie na szali znajdzie się mistrzostwo WWE. Oprócz tego oczywiście w zapowiedzi znajdą się typy całej redakcji What Is Wrestling. Tak więc zapraszam Was na ostatnią zapowiedź w roku 2017 na naszej stronie.

1 2 3 4

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany