ARTYKUŁYPAY-PER-VIEWWWE

Zapowiedź Elimination Chamber 2019

Droga do Wrestlemanii trwa w najlepsze, a główne storyline’y już się konkretnie rozkręcają. Rollins jest pokazywany jako Underdog, który walczy z trudnościami i czasem, który go goni przez kontuzję. Podobna sytuacja jest w kobiecej dywizji, gdzie kontuzjowana Becky Lynch walczyła ostatnio ze swoją dumą, by przeprosić Stephanie McMahon i Triple H’a i zapewnić sobie miejsce w walce z Rondą Rousey. Na ten moment w jej miejscu jest Charlotte Flair, ale wszyscy wiemy, do czego to wszystko zmierza.

Jednakże do Wrestlemanii pozostało jeszcze siedem tygodni i w tym aż dwie gale PPV. Czy to dobrze? Według mnie nie, jedno Elimination Chamber, ale trochę później, na przykład dwa tygodnie później wystarczyłoby w zupełności. W momencie, kiedy już nie ma podziału na brandy, nie ma to zupełnie sensu, rok temu było to odpowiednie, kiedy mieliśmy ekskluzywne gale PPV. Przez to, że będziemy mieli jeszcze Fastlane, podbudowa Elimination Chamber jest wręcz tragiczna i mało kto czeka na tę galę. Często, jednak gdy karta nie wygląda obiecująco, to gala wypada lepiej. Czy tak też będzie w tym przypadku?

Zapowiedź ta miała się nie pojawić na naszej stronie, gdyż tym razem nie planujemy dodawać na stronie zapowiedzi gal PPV. Jednakże tak, jak informowaliśmy Was na naszym fanpage’u, grupie oraz kanale youtube w zakładce społeczności, Tuż Przed Galą Elimination Chamber zostało odwołane przez tragedię rodzinną Setha Donnera. W ramach rekompensaty postanowiłem zrobić tę zapowiedź.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments