Gala Greatest Royal Rumble odbędzie już w ten piątek o 18:00 (czasu polskiego) i trzeba przyznać, że będzie to coś monumentalnego. Nie dość, że będzie to pierwszy tak wielki event WWE poza USA od wielu lat, to w dodatku karta całego wydarzenia sprawia, że „hype” na to jest naprawdę duży. Wielu nazywa tę galę „Wrestlemanią V.2” i patrząc na wcześniej już wspomnianą kartę, trudno się im dziwić.

W ścisłej walce wieczoru znajdzie się First Ever 50-Man Royal Rumble Match, w którym wystąpią takie osobistości, jak Daniel Bryan, Chris Jericho czy Kurt Angle. W pozostałych głównych starciach tego dnia ujrzymy rewanż z Main Eventu WrestleManii 34, w którym o tytuł Universal zawalczą Brock Lesnar i Roman Reigns, a także rewanż WWE Championship Matchu gdzie AJ Styles będzie bronił Mistrzostwa oraz swoich jąder przed Shinsuke Nakamurą. Niestety podczas jutrzejszej gali nie ujrzymy ani jednego meczu kobiet, powód tej decyzji jest nam oczywiście znany.

Jak prezentuje się reszta karty gali transmitowanej z bliskiego wschodu, jak przebiegały wszystkie rywalizacje oraz jak typują nasi redaktorzy? Tego dowiecie się, czytając zapowiedź Greatest Royal Rumble!

1 2 3 4 5

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany