Emocje po Greatest Royal Rumble jeszcze nie opadły, a już New Japan Pro Wrestling serwuje nam swoją kolejną galę, jaką jest Wrestling Hi No Kuni, która po roku przerwy wróciła do kalendarza gal od tej federacji. Zdecydowanie nie jest zaskoczeniem fakt, że fani NJPW czekają na niedzielę głównie ze względu na niesamowicie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Tetsuyą Naito a Minoru Suzukim.

Tak naprawdę całe Wrestling Hi No Kuni kręci się wokół rywalizacji Los Ingobernables de Japon i Suzuki-Gun, których reprezentanci zmierzą się ze sobą w czterech ostatnich walkach gali. Oprócz starcia o mistrzostwo Interkontynentalne odbędzie się jeszcze jeden pojedynek z tytułem na szali, a jest nim ten o pasy Tag Team w dywizji Heavyweight. Tydzień później odbędą się dwa niezwykle interesujące dni Wrestling Dontaku, więc nie jest tajemnicą, że fani bardziej czekają na następne gale.

Mimo wszystko, czas na omówienie całej karty Wrestling Hi No Kuni, która zawiera dziewięć walk.

1 2

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany