G1 Climax 27 dobiegł końca już ponad trzy miesiące temu i podczas tych miesięcy otrzymaliśmy naprawdę sporo.
Trzy gale Destruction, King Of Pro-Wrestling, Super J Tag Tournament, którego finał obejrzeliśmy na ostatniej wielkiej gali przed Wrestle Kingdom 12 czyli Power Struggle na którym wiadomo jakie rzeczy się działy.

Po ostatniej gali nadszedł czas na ostatni turniej tego roku czyli World Tag League. Osiemnaście drużyn zostało podzielonych na bloki A i B i zasady panują tam takie same jak podczas G1 Climax.

Zwycięstwo – 2 punkty

Remis – 1 punkt

Porażka – 0 punktów

Turniej potrwa od 18 Listopada do 11 Grudnia.

Dwa tag teamy z największą ilością punktów lub w razie remisu z najlepszym bilansem powędrują do finału, gdzie zmierzą się między sobą, a stawką będzie title shot o IWGP Tag Team Championship na Wrestle Kingdom 12.
Walki turniejowe trwają 30 minut, a finał oczywiście żadnego limitu mieć nie będzie.

Jak widać, stawka wysoka, więc drużyny równie mocne jak na taki turniej przystało.
Sporo debiutów i nie tylko w turnieju, ale i samym New Japan! Sami Callihan, Jeff Cobb oraz Chuckie T. będą mieli możliwość wykazania się i sprawić, że federacja będzie chętna zgłosić się do nich w późniejszym czasie.
Miał być jeszcze Matt Riddle, ale jego miłość do pewnej zakazanej substancji jest zbyt duża, a Matt Sydal już wie, że nie warto jej zażywać akurat w Japonii.

Po każdym z opisanych bloków znajdzie się również krótkie przewidywanie kilku osób z  redakcji,

Pierwszy dzień turnieju jest całkowicie za darmo i możecie obejrzeć go na platformie njpwworld lub na kanale NJPW na youtube.

Polecamy obejrzeć konferencję i wypowiedzi różnych zawodników(jeśli znasz japoński, to każdego fajnie wysłuchać pewnie)

Od 25:34 rozpoczyna się konferencja, a wcześniej wyświetlane są proma dotyczące turnieju.

Tyle już jeśli chodzi o wstęp i nie został już nic innego, jak tylko życzyć jak zawsze miłego czytania!

1 2 3 4

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany