Wrestlemania weekend trwa w najlepsze, a nic nie zapowiada tego, by miał on zwolnić tempa. Wczoraj odbyła się gala Hall of Fame, a dziś przyszedł czas na show od żółtego brandu. Niejednokrotnie można spotkać się z opiniami, które wskazują na to, że niektórzy czekają na TakeOver bardziej aniżeli na największe widowisko w świecie wrestlingu. 

Coś w tych słowach na pewno jest, ponieważ gala od NXT zapowiada się bardzo obiecująco. Tommaso Ciampa kontra Johnny Gargano, Aleister Black kontra Andrade „Cien” Almas w walce o mistrzostwo NXT, a to i tak nie wszystko. Nie będzie chyba dla nikogo niespodzianką, jeśli stwierdzę, że show od „żółtych” może wypaść lepiej od Wrestlemanii, oczywiście chodzi mi o poziom ringowy. 

Tak tylko napomknę, że wielu wrestlerów, którzy dziś będą walczyć już za niedługo mogą występować w głównych rosterze, ponieważ jak dobrze wiemy, WWE lubi „ściągać” gwiazdy rozwojówki do swoich „głównych” szeregów zaraz po największej gali ze wszystkich. 

Teraz zapraszam Was do zapoznania się z opisami walk oraz typami naszych redaktorów.

1 2 3

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany