Artykuły

Zapowiedź NXT Takeover: Philadelphia

Już dzisiaj w nocy odbędzie się NXT Takeover: Philadelphia! Po sukcesie jaki odniosła gala Takeover: WarGames oczekiwania są niewątpliwie wielkie, a może nawet większe. Nie jest to specjalnie dobre nastawienie, ale NXT przyzwyczaiło nas do świetnego poziomu, a i tym razem możemy być świadkami niesamowitej gali.
Velveteen Dream i Kassius Ohno w ostatniej chwili zostali dodani do karty, ale to uczyni Takeover jeszcze lepszym.
Aleister Black i Adam Cole zakończą swoją intensywną rywalizację w Extreme Rules matchu, co na pewno doda smaczku samej walce i ewentualnemu zakończeniu.

Authors of Pain ponownie będą próbowali odzyskać tytuły tag team, które utracili kilka miesięcy temu w pojedynku z Sanity, lecz tym razem ich przeciwnikami będą członkowie Undisputed Ery, Kyle O’Reilly i Bobby Fish.

Ember Moon stanie przed wielkim wyzwaniem, ponieważ nie tylko będzie musiała pokonać Shayne Baszler, ale i udowodnić, że zasłużyła na ten tytuł i jest godna miana twarzy dywizji kobiet w NXT.

Głównym daniem jest oczywiście starcie o tytuł NXT między Andrade Almasem a Johnnym Gargano. Jest to rewanż z ich walk na NXT TV w październiku i NXT Takeover: Brooklyn III, lecz tym razem z tytułem na szali. Krążą również plotki o pewnym powrocie, który może wpłynąć na końcowy wynik, ale o tym później!

KATEGORIE
ArtykułyWIWZapowiedzi

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

KOMENTARZE

*

*