Już dzisiaj dojdzie do powrotu potężnej walki jaką jest WarGames Match! Historyczny moment, ale co najważniejsze, to nie wszystko co NXT ma do zaoferowania! Dwa tytuły, a licząc jeszcze walkę Dunne vs. Gargano, to trzy tytuły na szali będzie podczas gali w Houston, Texas. Poza tym dwie walki w tym jedna niesamowicie ciekawa, ponieważ jest to walka Ciemności z Fioletem, jakby tak wkleić feudy Goldusta za jego najlepszych lat, to byłby idealny przykład.
Lars Sullivan podczas tygodniówek niszczył kogo popadnie, ale nie podobało się to Kassiusowi Ohno i panowie zmierzą się właśnie na tej gali, a sama walka będzie najważniejszą w karierze Sullivana.

Asuka pozostawiając tytuł doprowadziła do walki, która zapowiada się rewelacyjnie, a zwyciężyć może tutaj być każdy, ale tym razem jest to lepiej poprowadzone niż w Styczniu i nie ma żadnych eliminacji.

Na sam koniec WarGames Match czyli powrót starej stypulacji, którą wymyślił śp. Dusty Rhodes, więc były Generalny Menadżer NXT.
Poniżej link do Rankingu WarGames Matchy.

Ranking WarGames Matchy

Miłego czytania!

1 2

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany