Ostatnia gala od Ring of Honor w tym roku przed nami. Wszystkie pasy są na szali, a przy okazji czeka nas prawdopodobnie ostatnia walka Bully’ego Raya w jego niesamowitej karierze! Jak bardzo nie był to najlepszy rok dla amerykańskiej federacji, to jednak gala z pewnością ma możliwość, by zakończyć ten rok dobrze, dając fanom kawał dobrego wrestlingu.
Rok temu w walce wieczoru mierzyli się ze sobą panowie, którzy dzisiaj występują razem w NXT, czyli Adam Cole i Kyle O’Reilly. Walka była brutalna, a przy okazji Kyle w końcu sięgnął po mistrzostwo. Szkoda też, że stracił je na Wrestle Kingdom, ale to już spowodowane było niepodpisaniem kontraktu.
W tym roku, w walce wieczoru mierzą się ze sobą Dalton Castle oraz Cody, a stawką będzie oczywiście ROH World Championship. Szkoda trochę, że Dalton nie ma większych szans na wygraną przez zapowiedzenie już walki o ten tytuł na Wrestle Kingdom, a na zmianę posiadacza złota się nie zanosi… Możemy jednak liczyć na przyzwoite starcie, w którym z pewnością ujrzymy interwencję Bullet Clubu i The Boys’ów.

Osiem walk do omówienia, więc nie ma co zwlekać.
Zapraszam do lektury.

1 2 3

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany