Matt Taven vs. Will Ospreay 

Will przed Wrestle Kingdom otrzymuje niezłego rywala, ale jednak smuci strasznie fakt, że jest on pod kontraktem ROH, a jak już u nich występuje to w mało ważnych starciach. Mimo dobrego poziomu, to raczej nic więcej nie otrzymamy tutaj. Matt od czasu, gdy kontuzji nabawił się jeden z jego kompanów w The Kingdom, stracił praktycznie wszystko. Pasy Six-Man Tag Team, push i służy od dawna jako rywal jakichś face’owych postaci. To smutne, a na ratunek przyszedłby mu z pewnością Mike Bennett, ale ten siedzi w WWE. Walka najpewniej znajdzie się w środku karty i otrzyma te osiem minut. Spodziewać się można udziału całego The Kingdom, lecz to i tak pewnie da małe efekty i The Aerial Assassin zdobędzie zwycięstwo przed styczniową galą NJPW. Jay Lethal vs. Marty Scurll

Kolejna walka mająca wypromować jedną osobę, a jest nią oczywiście aktualny IWGP Junior Heavyweight Champion Marty Scurll. Zestawienie na tyle ciekawe, że aż prosi się na te piętnaście minut i po prostu panowie sami będą wiedzieć, co robić. Jay po przegranym feudzie z Youngiem dostał takową rywalizację z Marty’m. Jest to widoczny regres względem zeszłego roku, a już nie warto nawet wspominać o dwóch czy trzech latach temu. 
Jay jednak mimo coraz to niższej rangi nie pozwala na złą walkę w swoim CV, a jego przeciwnik też nie będzie chciał źle wypaść przed jego jedną z ważniejszych walk w karierze. War Machine (Raymond Rowe & Hanson) vs. The Addiction (Kazarian & Christopher Daniels)

Wielcy przegrani turnieju World Tag League kontra The Addiction, które rozpoczęło rok świetnie, ale później już tylko szli w dół. Run Danielsa z pasem ROH nie został tak świetnie zapamiętany przez słabych pretendentów oraz sama publika była bardziej za takim Cody’m niż Christopherem. Kazarian miał za to szansę zdobyć pas Television, ale się nie udało i tak od kilku miesięcy krążą po federacji, dostając jakieś walki, jak ta. 
Jest to oczywisty zapychacz, ale może wyjść on bardzo dobrze, bo skład jest tak dobry, że można być dobrej myśli.
Szkoda, że nie postawiono na jakiś tables match, ale nie można mieć wszystkiego. New York Street Fight Match
The Briscoes Brothers (Mark Briscoe & Jay Briscoe) vs. Tommy Dreamer & Bully Ray

Bully Ray ogłosił kilka miesięcy zakończenie kariery i nie zanosiło się na to, że stoczy on jeszcze jedną walkę.
Jeszcze mniej spodziewano się, że będzie to Street Fight Match! Jeśli to ma być pożegnalna walka wielokrotnego mistrza tag team, to zapowiada się ona bardzo ciekawie. Do Jaya dołączył jego brat, który jednocześnie przeszedł heel turn, ale gdy zanosiło się na atak z ich strony, to w ringu znalazła się Legenda ECW – Tommy Dreamer. 
Cała czwórka doskonale zna pojęcie hardcore matchy, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać aż stoły zaczną się łamać, a krew lać się hektolitrami. Może też dojdzie do interwencji ze strony Devona? To tylko dodałoby kolorytu ów walce. 

1 2 3

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany