Mamy teraz Wrestlemania Weekend, ale oczywiście nie tylko WWE organizuje teraz swoje gale PPV. Już w nocy z soboty na niedzielę o godzinie trzeciej rozpocznie się ROH Supercard of Honor XII, podczas którego dojdzie do chyba najważniejszego pojedynku z całej tej „wojny domowej” w Bullet Clubie, gdyż oczywiście Cody zmierzy się z Kennym Omegą. Oprócz tego z pewnością warto będzie rzucić okiem na starcie o mistrzostwo ROH World pomiędzy Daltonem Castle a Martym Scurllem.

Czy w tym roku dostaniemy tak wspaniały pojedynek, jak to było rok temu w przypadku fenomenalnego Ladder Matchu pomiędzy braćmi Hardy a braćmi Jackson, czyli oczywiście Young Bucksami. Na tegorocznym Supercard of Honor co ciekawe również odbędzie się walka z drabinami, jednak tym razem uczestniczyć w niej będzie sześć osób, a mianowicie będzie to pojedynek o mistrzostwa Six-Man Tag Team.

Czas teraz opowiedzieć trochę o każdym ze starć, jakie zobaczymy niedzielnej nocy. Oczywiście do każdego pojedynku będą też załączone typy redaktorów naszej strony.

1 2 3

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany