Artykuły

Zapowiedź ROH Supercard of Honor XII

Women of Honor Championship Tournament Semifinal

Kelly Klein vs Mayu Iwatani

Pierwszy z półfinałów turnieju o mistrzostwo Women of Honor. Kelly Klein jako ta reprezentantka dywizji kobiet w ROH zmierzy się z reprezentantką Stardom. Wydaje się, że federacja pójdzie w zwycięstwo Amerykanki, byśmy mogli zobaczyć później w finale jej starcie z Tenille Dashwood. Klein na swojej drodze do półfinału pokonała Jesse Brooks oraz Mandy Leon, czy przejdzie Japonkę, która wcześniej pokonała HZK i Deonnę Purrazzo? Najpewniej tak.

Kelly Klein – Piotr Małecki, Adam Gadomski, Szymon Mrozik, Marcel Rutkowski

Mayu Iwatami – Damian Puto


Women of Honor Championship Tournament Semifinal

Sumie Sakai vs Tenille Dashwood

Druga walka półfinałowa, która tak, jak poprzednia odbędzie się w Pre-Show gali Supercard of Honor. Dashwood to zdecydowana faworytka do wygrania turnieju, oczywiście ze względu na swoją popularność w świecie wrestlingu. Jeśli jeszcze nie zauważyliście Tenille to była zawodniczka WWE – Emma, która po zwolnieniu z federacji Vince’a McMahona zasiliła roster WOH. Od samego początku jest ona faworytką, więc pokonanie 46-letniej wrestlerki nie powinno być dla niej problemem.

Sumie Sakai – 

Tenille Dashwood – Piotr Małecki, Adam Gadomski, Damian Puto, Szymon Mrozik, Marcel Rutkowski


Singles Match

Chuckie T. vs Jonathan Gresham

Walka dodana w ostatnim momencie i tak naprawdę to pokazuje, jak bardzo jest ona ważna. Starcie nie ma żadnej historii, jeśli chodzi o tygodniówkę Ring of Honor i najprawdopodobniej ma po prostu na celu promocję Jonathana Greshama, który rok temu powrócił do federacji. Chuckie T. mimo porażki w pierwszej rundzie New Japan Cup, zaprezentował się bardzo dobrze, lecz solowo raczej nie ma szans na większe zwycięstwa. Raczej nie będzie to coś specjalnego.

Chuckie T. – Adam Gadomski, Damian Puto, Szymon Mrozik

Jonathan Gresham – Piotr Małecki, Marcel Rutkowski


ROH World Tag Team Championship Match

Jay Lethal & Hiroshi Tanahashi vs The Briscoes (Mark & Jay Briscoe) (c)

Pierwszy pojedynek, w którym na szali są tytuły mistrzowskie i to od razu zaczynamy z grubej rury. Tanahashi tydzień temu wyzwał Kazuchikę Okadę na walkę o mistrzostwo IWGP Heavyweight, a na Supercard of Honor on i Jay Lethal będą musieli współpracować, gdyż zmierzą się z jednym z najlepszych Tag Teamów na świecie czyli The Briscoes. Tak naprawdę to pretendenci są absolutnie tutaj z niczego, bo jak wiadomo, Hiroshi nie pojawia się na tygodniówkach Ring of Honor. Walka na pewno wypadnie fajnie, gdyż każdy z tych zawodników jest w stanie wykręcić świetne starcie. Niestety faworytami mogą tutaj być tylko i wyłącznie braci Briscoe.

Jay Lethal & Hiroshi Tanahashi – 

The Briscoes – Piotr Małecki, Adam Gadomski, Damian Puto, Szymon Mrozik, Marcel Rutkowski


Last Man Standing Match for the ROH World Television Championship

Silas Young vs Kenny King (c)

Czas na zakończenie ich dość długiego feudu z tytułem Television na szali. Od września 2017 roku właśnie ta dwójka posiadała to mistrzostwo. Podczas Final Battle Young odebrał Kingowi tytuł, wygrywając bardzo słaby Four-Way Elimination Match, jednak były mistrz TNA X-Division odzyskał go podczas jednej z tygodniówek. Jest to też najprawdopodobniej pożegnanie „Last Real Mana” z Ring of Honor, gdyż już teraz jest poza kontraktem z federacją. Walka dzięki stypulacji może dość nieźle wyjść, ale raczej fantastycznego starcia nie możemy się spodziewać..

Silas Young – 

Kenny King – Piotr Małecki, Adam Gadomski, Damian Puto, Szymon Mrozik, Marcel Rutkowski


Singles Match

Tomohiro Ishii vs Punishment Martinez

Ishii ponownie występuje w Ring of Honor i tym razem ma walkę z Punishmentem Martinezem. Na papierze wygląda to znakomicie, jednak czy Panowie razem sprostają wyzwaniu? Martinez wygląda obecnie na dobrego, ale wiecznego Mid-Cardera… ej, coś go łączy z Ishiim. To jest naprawdę smutne, ale cóż. Musimy jakoś to przeżyć. Przynajmniej Tomohiro wygra ten pojedynek, jednak raczej będzie to kolejny jednorazowy występ Japończyka, bo wątpię, by Ishii ponownie wygrał jakikolwiek tytuł mistrzowski w Ring of Honor (był mistrzem Television).

Tomohiro Ishii – Piotr Małecki, Adam Gadomski, Damian Puto, Marcel Rutkowski

Punishment Martinez – Szymon Mrozik

KATEGORIE
ArtykułyWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*