The New Beginning już prawie za nami. W tym roku otrzymaliśmy dwie gale w Sapporo, które dały nam nowego mistrza IWGP US Heavyweight oraz kontynuacje sporu w Bullet Club. Oczywiście były też świetne pojedynki takie jak Tanahashi vs. Suzuki, R3K vs. The Young Bucks. Do tego otrzymaliśmy ciekawe Road To, a podczas jego trwania dostaliśmy m.in. 5v5 Special Elimination Tag Team Matche, jak i pierwszą obronę IWGP Tag Team Championship przez EVILA i SANADĘ. Przed jutrzejszą galą polecamy zapoznać się z tymi pojedynkami, bo były one naprawdę na wysokim poziomie. 

Kolejna rzecz, która ma miejsce podczas The New Beginning, to „Best Of Seven Series” Katsyui Kitamury, który od New Year Dash do jutrzejszej gali przegrał pięć walk, a jego przedostatnim rywalem będzie Yuji Nagata. Jak się spisze niedawny kulturysta? Zobaczymy jutro, ale dotychczasowe jego występy dają nadzieję na naprawdę dobry opener.

Najważniejszymi pojedynkami będą te, w których stawką są tytuły mistrzowskie. Mistrz IWGP Junior Heavyweight Will Ospreay w swojej pierwszej obronie podejmie byłego mistrza tejże dywizji – Hiromu Takahashiego. Kolejnym zawodnikiem, który zmuszony będzie bronić swojego tytułu po raz pierwszy, jest oczywiście NEVER Openweight Champion Hirooki Goto. Kolejny raz przeciwnikiem dla członka Chaosu będzie członek Los Ingobernables de Japon. Tym razem padło na EVILA. 

Walką wieczoru będzie starcie o IWGP Heavyweight Championship, w którym Kazuchika Okada po raz dziesiąty będzie bronić swojego tytułu, a rywalem będzie SANADA. Panowie spotkali się już w walce o IWGP Heavyweight Championship i ich walkę możecie obejrzeć poniżej

1 2 3

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany