Jesteśmy kilka dni przez dwunastą odsłoną Wrestle Kingdom, które ma możliwość wypaść tak dobrze, jak zeszłoroczne. Dziewięć walk, a jeszcze przed główną kartą czekać na nas będzie New Japan Rumble, które renomy odpowiednika z WWE nie ma, ale jeśli ktoś lubi tę stypulację, to nie będzie raczej zawiedziony. 
Pierwszy w historii New Japan Fatal 4-Way Match, a udział w nim biorą wrestlerzy, którzy w 2017 roku mieli okazję wygrywać IWGP Junior Heavyweight Championship, więc ciężko przewidzieć, kto wyjdzie zwycięsko z tej historycznej walki. 
W tym roku poza pasami „trójek” postawiono na normalne Tag Team Matche bez żadnych trzech lub czterech drużyn na co się zapowiadało niedawno jeśli chodzi o pasy IWGP Tag Team. 

Najważniejsze pasy organizacji mają świetną podbudowę, a fani najbardziej czekają oczywiście na starcie Alpha v Omega o IWGP United States Heavyweight Championship.
Gale kończyć będzie jednak walka o największej historii z całej karty. Tetsuya Naito w końcu Main Eventuje na Wrestle Kingdom i to w walce z Kazuchiką Okadą z którym walczył w 2013 roku. 
Na Ace’a czekać będzie jeszcze niedawny Young Lion, który już jako Switchblade rzucił wyzwanie mistrzowi i tak oto Nowo Zelandczyk ma szansę nie tylko wygrać pas Interkontynentalny, ale i skraść Tokyo Dome swoim występem.

Mamy nadzieję, że WIW Ocenia z każdego Wrestle Kingdom już przeczytane. Jeśli nie, to zachęcamy, bo to naprawdę świetna lektura. W dzisiejszej zapowiedzi udział weźmie sporo osób z redakcji, więc poza opisem walk będzie można przeczytać również na kogo stawiają redaktorzy oraz czego oczekują od danych walk. 

1 2 3 4

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany