„The Grandest Stage of Them All”, „The Showcase of the Immortals”, „The Grand Daddy of Them All”, „The Show of Shows”- jest wiele określeń dla największej gali w roku. Wrestlemania jest bez wątpienia największym eventem w świecie wrestlingu. Już w tę niedzielę ujrzymy 34 edycje tego show, które bez wątpienia zapowiada się interesująco. Jest wiele opinii na temat Road To Wrestlemanii, jedni mówią, że było słabo, inni, że bardzo dobrze.

W ścisłej walce wieczoru znajdzie się broniący swego tytułu Universal i pretendent do mistrzostwa, Roman Reigns. W pozostałych głównych starciach tego dnia ujrzymy mixed tag team match gdzie Triple H i Stephanie spróbują zepsuć debiut Rondy Rousey i zemścić się na Generalnym Menadżeru RAW, Kurcie Angle. Zwycięzca Royal Rumble matchu Shinsuke Nakamura stanie przed szansą na zdobycie mistrzostwa WWE, które jest w posiadaniu AJ Stylesa. Drugim największym pojedynkiem rosteru SmackDown będzie starcie tag teamowe, a Kevin Owens i Sami Zayn staną przed szansą odzyskania swojej pracy; jedyne co muszą zrobić, to pokonanie powracającego Daniela Bryana i Shane’a McMahona.

Tutaj możecie artykuł Piotra Małeckiego, który wybrał 10 najlepszych walk w historii Wrestlemanii.
http://whatiswrestling.pl/10-najlepszych-walk-historii-wrestlemanii/

Natomiast jego tekst o 5 rzeczach, które uczyniłyby Wrestlemanię 34 dużo lepszą, możecie przeczytać tutaj:
http://whatiswrestling.pl/5-zmian-ktore-poprawilyby-karte-wrestlemanii-34/

Jak prezentuje się reszta karty największej gali roku, jak przebiegały wszystkie rywalizacje oraz jak typują nasi redaktorzy? Tego dowiecie się czytając zapowiedź Wrestlemanii 34!

1 2 3 4

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany