Już za kilka godzin odbędzie się ostatnia ekskluzywna gala PPV przed SummerSlam dla brandu SmackDown Live – Battleground. Jak dobrze wiemy te coroczne gale nie wypadały jakoś bardzo dobrze. Mimo tego w ostatnich dwóch latach otrzymaliśmy ciekawe zestawienia. W 2015 roku zobaczyliśmy starcie Brocka Lesnara oraz Setha Rollinsa o pas WWE World Heavyweight i w tej walce wrócił The Undertaker. 12 miesięcy temu odbył się Triple Threat Match, na który wszyscy czekali; walka całej trójki z The Shield, którą wygrał Dean Ambrose i zabrał główne mistrzostwo na SmackDown Live.

O 2 w nocy członkowie niebieskiego brandu nakreślą niektóre starcia na SummerSlam, m.in. poznamy pretendentkę do tytułu mistrzowskiego kobiet oraz zobaczymy wielkie starcie rewanżowe o pas United Stages – AJ Styles będzie bronił tego tytułu z Kevinem Owensem. W Main Evencie powróci najbardziej kontrowersyjna klatka w WWE ostatnich lat – Punjabi Prison Match, a o pas WWE zawalczą Jinder Mahal oraz Randy Orton.

W tym roku karta gali wypada przyzwoicie, jednak czy zaskoczy tak jak to zrobiło ostatnie PPV od brandu RAW? Zobaczymy. Jak jednak prezentują się przemyślenia redaktorów strony? Zapraszam na zapowiedź Battleground PPV.

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany