Do ostatniej gali przed Wrestlemanią pozostało kilka godzin. Będzie to też przy okazji ostatnia gala brandowa. Jak wiemy, WWE po Wrestlemanii nie planuje żadnej gali dla jednego brandu. Wszystko ma wrócić do formy sprzed dwóch lat (do Battleground). Jak na taką ostatnią galę, to karta nie jest za bardzo zachęcająca, ale często w WWE jest tak, że gale zapowiadające się słabo wypadają naprawdę solidnie, a nawet dobrze (np. Great Balls of Fire). 

Wszystkie tytuły będą bronione, a zwycięzca Royal Rumble Matchu, Shinsuke Nakamura zawalczy z Rusevem. Poza tymi walkami bez tytułów na szali, to otrzymamy jeszcze Tag Team Match. W nim Naomi wraz z Becky zawalczą z Natalyą i Carmellą. 

Przed przejściem na kolejną stronę przypominamy, że z powodu zmiany czasowej gala rozpocznie się o 1:00.
Kick-Off oczywiście godzinę przed, ale nie wiemy do końca co w nim wyląduje (prawdopodobnie jakaś walka Bludgeon Brothers). 

1 2 3

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany