Artykuły

Zapowiedź WWE Royal Rumble 2018 [TYPOWANIE REDAKCYJNE]

Już tylko kilkanaście godzin dzieli Nas od Royal Rumble, gdzie otrzymamy po raz pierwszy dwa Royal Rumble Match! Jeden kobiecy oraz ten zarezerwowany dla mężczyzn. Najlepsze jednak jest to, że nie jest to wszystko, co czeka na Nas tej nocy. Prawie każdy tytuł znajduje się na szali, co jest dosyć zaskakujące jeśli spojrzeć na to, ile trwają Royal Rumble Matche.

Główna karta poza Royal Rumble Matchami wygląda tak…
The Usos kolejny raz zawalczą z Sheltonem Benjaminem i Chadem Gable, i to w 2-Out-3-Falls Matchu!
Czeka Nas również rewanż w walce o tytuły WWE RAW Tag Team – Jason Jordan i Seth Rollins staną przed szansą pokazania, czy są już na tyle zgrani, by kolejny raz pokonać Cesaro i Sheamusa.

Otrzymamy również pojedynki o WWE Championship, jak i WWE Universal Championship. Sami Zayn wraz z Kevinem Owensem w drużynie walczyć będą z osamotnionym AJ Styles’em. Wygrana Kanadyjczyków sprawi, że będą oni we dwójkę mistrzami WWE! Pamiętać warto jednak, że interweniować może Shane McMahon, a jego relacje z pretendentami sprawia, że ciężko przewidzieć kto będzie wygranym.

Na RAW otrzymaliśmy już kilka pokazów siły i gniewu Brauna Strowmana. Kane wraz z Lesnarem zebrali łomot na ostatnim epizodzie przed galą, ale pamiętajmy o sile Brocka w swoich walkach, bo ten od Wrestlemanii nie przegrał żadnego pojedynku i pozostaje pytanie, czy na Royal Rumble ta seria się skończy.

O zwycięzcach Royal Rumble Matchy tutaj za wiele pisać nie będziemy, bo zrobił już to Marcel Rutkowski.

http://whatiswrestling.pl/4-najbardziej-prawdopodobne-zwyciezczynie-womens-royal-rumble-matchu/

http://whatiswrestling.pl/4-najbardziej-prawdopodobnych-zwyciezcow-royal-rumble-matchu/

Na stronie pojawił się również Ranking wszystkich Royal Rumble Matchy, które miały dotychczas miejsce na tym PPV.

http://whatiswrestling.pl/ranking-royal-rumble-matchy/

KATEGORIE
ArtykułyWIWZapowiedzi

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

KOMENTARZE

*

*