Kick-Off

Gran Metalik, Kalisto & Lince Dorado vs. Drew Gulak, TJP & Jack Gallagher

Miał być pojedynek o tytuł WWE Cruiserweight, ale nie ma Enzo, to i walki takowej nie ma. WWE zagrało mądrze i otrzymamy po prostu kilkuminutowy pokaz akrobatyki od zamaskowanych zawodników, ale też ich rywale nie należą do otępiałych i razem powinni stworzyć coś, co otworzy dobrze Kick-Off, bo na to się zanosi, że oni rozpoczną galę.

O dalszych losach dywizji dowiemy się więcej na najbliższej tygodniówce, gdzie nie tylko zostanie ogłoszony Generalny Menadżer, ale też bardzo prawdopodobne, że otrzymamy turniej o zwakowany pas Cruiserweightów.

 

Piotr Przybylik (typ: Gran Metalik, Kalisto & Lince Dorado)

Damian Puto (typ: Gran Metalik, Kalisto & Lince Dorado)

Marcel Rutkowski (typ: Drew Gulak, TJP & Jack Gallagher)Karl Anderson & Luke Gallows vs. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson)

Powtórka z RAW25, lecz tutaj walka potrwa dłużej niż 3 minuty. The Revival zebrało łomot nie tylko od G&A, ale też od całego DX. Teraz są pewnie zmotywowani, by chociaż odrobinę się zrewanżować, a idealnym na to sposobem jest pokonanie byłych mistrzów WWE Raw Tag Team. Umiejscowienie pojedynku w kick-offie, to szansa na nawet piętnaście minut, choć to będzie raczej przygotowane dla następnej walki…

 

Piotr Przybylik (typ: The Revival)

Damian Puto (typ: The Revival)

Marcel Rutkowski (typ: The Revival)WWE United States Championship Open Challenge
Bobby Roode (c) vs. ???

Świeżo upieczony mistrz – Bobby Roode! Finał turnieju o zwakowane WWE United States Championship miał odbyć się właśnie na tej gali, ale postanowiono na dwa tygodnie przed. Co zatem otrzymamy? A właśnie powrót Open Challenge’y. Odpowiedzieć może mnóstwo osób z rosteru, ale może też wrócić Dolph Ziggler, który ponownie też mógłby pas wygrać. Zdecydowanie ciekawa sprawa, a poniżej możecie zauważyć, kto według redakcji będzie przeciwnikiem.

 

Piotr Przybylik (typ: Bobby Roode) – Przeciwnikiem będzie Tye Dillinger

Damian Puto (typ: Bobby Roode) – Przeciwnikiem będzie Baron Corbin

Marcel Rutkowski (typ: Bobby Roode) – Przeciwnikiem będzie Dolph Ziggler

 

1 2 3

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany