RAW

Zapowiedź WWE Summerslam [TYPOWANIE REDAKCYJNE]

Tegoroczne Summerslam już trzeci raz z rzędu odbędzie się w Brooklyn Center w Nowym Jorku. Podbudowa sierpniowej gali ma prawo pozostawiać wiele do życzenia patrząc na ilość pojedynków które będziemy mieć prawdopodobnie przyjemność oglądać.

Czas na zapowiedź każdej z trzynastu walk oraz na kogo postawiły osoby z redakcji, a przy okazji Piotr Przybylik, Szymon Mrozik, Paweł Kamiński i Piotr Małecki w wyróżnionych walkach wyjaśnią swój typ. Lecz zanim będziecie mogli rozsiąść się wygodnie, wziąć coś do picia, coś na ząb… To czas na malutką listę ciekawostek na temat największej gali lata!

  • Tegoroczne Summerslam będzie rekordowe pod względem ilości walk, ponieważ będzie ich trzynaście bijąc tym zeszłoroczne Summerslam o jedną walkę.
  • Najdłuższą walką w historii tej gali to Team WWE vs. Nexus który trwał 35 minut i 16 sekund.
  • Najkrótszą zaś była walka Christiana z Williamem Regalem, gdzie Captain Charisma pokonał obecnego GMa NXT zaledwie w 8 sekund!
  • W tym roku Brock Lesnar po raz szósty zawalczy w walce wieczoru Summerslam.
  • W 2014 roku podczas Summerslam każdy z tytułów bronionych podczas gali zmienił posiadaczy co wydaje się niesamowite, ale wtedy bronionych pasów było zaledwie trzy.
  • Było też takie Summerslam, gdzie żaden z pasów właściciela nie zmienił, a było to w 2003 roku.
  • Jeśli Carmella wykorzysta walizkę to dołączy do Alberto Del Rio oraz Randy’ego Ortona, tylko pytanie czy ją wykorzysta pomyślnie, ponieważ przez pryzmat ostatniego Smackdown można w to wątpić…
  • Dean Ambrose zdobywając pasy tag teamowe dołączy do grona Grand Slam Championów.

Po owych ciekawostkach nadszedł czas na zapowiedź, więc nie zostaje nic innego jak tylko życzyć miłego czytania!

KATEGORIE
RAWSmackDown LiveZapowiedzi

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

KOMENTARZE

*

*