Tegoroczne Summerslam już trzeci raz z rzędu odbędzie się w Brooklyn Center w Nowym Jorku. Podbudowa sierpniowej gali ma prawo pozostawiać wiele do życzenia patrząc na ilość pojedynków które będziemy mieć prawdopodobnie przyjemność oglądać.

Czas na zapowiedź każdej z trzynastu walk oraz na kogo postawiły osoby z redakcji, a przy okazji Piotr Przybylik, Szymon Mrozik, Paweł Kamiński i Piotr Małecki w wyróżnionych walkach wyjaśnią swój typ. Lecz zanim będziecie mogli rozsiąść się wygodnie, wziąć coś do picia, coś na ząb… To czas na malutką listę ciekawostek na temat największej gali lata!

  • Tegoroczne Summerslam będzie rekordowe pod względem ilości walk, ponieważ będzie ich trzynaście bijąc tym zeszłoroczne Summerslam o jedną walkę.
  • Najdłuższą walką w historii tej gali to Team WWE vs. Nexus który trwał 35 minut i 16 sekund.
  • Najkrótszą zaś była walka Christiana z Williamem Regalem, gdzie Captain Charisma pokonał obecnego GMa NXT zaledwie w 8 sekund!
  • W tym roku Brock Lesnar po raz szósty zawalczy w walce wieczoru Summerslam.
  • W 2014 roku podczas Summerslam każdy z tytułów bronionych podczas gali zmienił posiadaczy co wydaje się niesamowite, ale wtedy bronionych pasów było zaledwie trzy.
  • Było też takie Summerslam, gdzie żaden z pasów właściciela nie zmienił, a było to w 2003 roku.
  • Jeśli Carmella wykorzysta walizkę to dołączy do Alberto Del Rio oraz Randy’ego Ortona, tylko pytanie czy ją wykorzysta pomyślnie, ponieważ przez pryzmat ostatniego Smackdown można w to wątpić…
  • Dean Ambrose zdobywając pasy tag teamowe dołączy do grona Grand Slam Championów.

Po owych ciekawostkach nadszedł czas na zapowiedź, więc nie zostaje nic innego jak tylko życzyć miłego czytania!

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany