Jesteśmy już dwa tygodnie po gali HiAC i wracamy też na Raw, chociaż ze względu na absencję Braya Wyatta, przez którą na gali pojawi się AJ Styles i zawalczy z Finnem Balorem! To jedna z tych niespodzianek, ponieważ Roman Reigns tak jak The Eathers of World będzie odpoczywałby wrócić do pełni sił, a w jego miejsce wszedł nie kto inny jak Generalny Menadżer RAW – Kurt Angle! Będzie to pierwsza walka (w WWE) złotego medalisty z Atlanty od 2006 roku. Jak wcześniej było mówione, że powracające The Shield nie może przegrać swojej pierwszej walce po powrocie, ale owa sytuacja sprawiła, że teraz jest wiele możliwośći, mimo że dalej będzie to 3 vs. 5 Handicap TLC Match. 

Sama walka wieczoru sprawiła, że pasy WWE RAW Tag Team Championship oraz WWE Intercontinental Championship nie będą bronione. Podobna sytuacja była w 2013 roku, gdzie gala kręciła się wokół starcia Ceny z Ortonem, a stawką były wtedy pasy WWE Championship oraz World Heavyweight Championship. 
Tegoroczne TLC tak naprawdę ma przewagę w postaci jeszcze jednej ciekawej walki, bo spełniają się marzenia wielu fanów wrestlingu i jedynie można się przyczepić, że taka walka nie ma żadnej podbudowy, chociaż federacja Vince’a wiele razy pokazywała, że takie coś zlepione na szybko wypada lepiej niż kilkumiesięczny program… 

Dłużej się nie rozpisując, czas na zapowiedź tej gali oraz klasycznie już typowanie redaktorów wraz z wyjaśnieniami, w którym niestety zabraknie Sandry Teodorczyk. 

Zapraszamy do czytania.

1 2 3 4

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany