Podczas nagrań tapingów do NXT zostaliśmy poinformowani, że do NXT zawita nowy tytuł — NXT North American Championship! Dla żółtej tygodniówki będzie to odpowiednikiem tytułów WWE Intercontinental oraz United States.
Nie jest to jedyna wiadomość, bo dowiedzieliśmy się również, że walka o ten tytuł odbędzie się w Nowym Orleanie. Tam jak wiemy, będzie miało miejsce kolejne NXT Takeover.

To nie koniec tej świetnej wiadomości, bo znany jest też już skład tego pojedynku.
O nowy tytuł zawalczy lider The Undisputed Era Adam Cole, Killain Dain, Lars SullivanVelveteen Dream oraz nowe nabytki NXT — EC3 oraz Ricochet! Będzie to Ladder Match, co tylko dodaje rumieńców prawdopodobnie u każdego fana.

Wygląd samego tytułu zostanie jak łatwo się domyślić ujawniony dopiero na kwietniowym Takeoverze.
Teraz jesteśmy niemal pewni, że większość osób nie będzie wiedziała którą galę będzie chciała oglądać na żywo— NXT TakeOver: New Orlean, czy też ROH Supercard of Honor XII… Odbywające się w tym samym mieście.

Obie gale odbędą się na dzień przed Wrestlemanią, czyli 7 Kwietnia. 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany