RAWSMACKDOWN LIVE

Zaskakująca zmiana posiadacza mistrzostwa na SmackDown Live!

Tydzień temu byliśmy świadkami Open Challenge’u R-Trutha o mistrzostwo United States. Wtedy obronił on swój tytuł w starciu przeciwko Andrade i Rey’owi Mysterio. Tym razem znów WWE zapowiedziało nam, że R-Truth rzuci otwarte wyzwanie i po powrocie Mustafy Aliego do ringu, o którym pisaliśmy tutaj, mogliśmy się spodziewać, że to właśnie on odpowie obecnemu mistrzowi.

Ostatecznie na wyzwanie odpowiedział nie Mustafa Ali, a Samoa Joe, któremu jednak przerwał Rey Mysterio. Przypominamy, że taka sama sytuacja wydarzyła się tydzień temu, kiedy to byliśmy już pewni, że Andrade zmierzy się o mistrzostwo United States. Jednakże nie obejrzeliśmy ponownie Triple Threat Matchu, gdyż R-Truth został zmuszony do obrony swojego tytułu przeciwko trzem rywalom, gdyż po chwili do ringu przyszedł też wcześniej wspomniany „El Idolo”. Tym samym dostaliśmy Fatal 4-Way Match.

Po bardzo dobrej i zaciętej walce Samoa Joe wykorzystał nieuwagę Rey’a Mysterio i wykonując Running Senton, przerwał pin luchadora na Andrade. Ten drugi po chwili otrzymał jeszcze Uranage, po którym Samoańczyk wyszedł zwycięsko z tego starcia, stając się nowym mistrzem United States. Jest to oczywiście pierwszy tytuł mistrzowski Joe w głównym rosterze.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments